Domy szeregowe w Skórzewie pod Poznaniem

Zapoznaj się z propozycjami, jakie swym Klientom prezentuje deweloper Jandach! Przekonaj się, że przestronne, słoneczne domy szeregowe z ogrodem mogą być tanie. Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie w miejscu, jakiemu nie brakuje rozbudowanej infrastruktury – punktów usługowo-handlowych, przedszkoli, szkół, przychodni.

Nowe domy czekają na lokatorów

Deweloper Jandach realizuje swe inwestycje mieszkaniowe w atrakcyjnych lokalizacjach Poznania oraz w sąsiednich miejscowościach np. w Skórzewie, gdzie można otoczyć się zielenią, spokojem, ciszą. Tutaj właśnie na nowych lokatorów czekają nowe domy z ogrodem. Są to nieruchomości zaprojektowane w taki sposób, aby każdy z domowników miał zapewnioną idealną przestrzeń, czyli w zależności od potrzeb gwarantowała ona optymalne warunki do wykonywania codziennych domowych czynności, wypoczynku, pracy lub zabawy.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy szeregowe z ogrodem w stanie deweloperskim w Skórzewie

Każdy marząc o własnym domu, ma chociaż częściowy pomysł, jak go zaaranżować. Inwestycje deweloperskie z rynku pierwotnego mają to do siebie, że można je urządzać zgodnie z własnym gustem i upodobaniami estetycznymi. Od przyszłych domowników zależy m.in. to, na jaki kolor zostaną pomalowane ściany, jaki materiał znajdzie się na podłogach, jakie oświetlenie będzie praktyczną dekoracją kuchni, salonu, sypialni i innych pomieszczeń. Tym samym można stworzyć dom z marzeń, w którym mieszkanie będzie przyjemnością.

Sprzedaż domów z ogrodem

Oferowane przez Jandach domy szeregowe z ogrodem cieszą się dużą popularnością wśród Klientów. Przestronny kawałek przydomowej zieleni można zagospodarować na wiele równych sposobów. Tutaj bez problemu wyznaczy się miejsce do wypoczynku na leżaku, plac zabaw dla małych domowników, warzywnik czy też posadzi kwiaty, które będą cieszyć oczy. Tutaj także zorganizuje się grilla czy też garden party.

Tanie domy szeregowe z ogrodem – na kredyt

Zakup nieruchomości to inwestycja wiążąca się z bardzo dużymi wydatkami. Z tego powodu wiele osób porzuca marzenie o tym, aby móc każdego dnia przekraczać próg własnego domu. Deweloper Jandach oferuje im atrakcyjne domy w stanie deweloperskim dostępne w bardzo kuszących cenach. Warto wspomnieć również o tym, że wybrane realizacje – domy szeregowe z ogródkiem – można zakupić na korzystnych warunkach kredytowania. Wystarczy tylko sprawdzić, które inwestycje deweloperskie w Skórzewie i innych miejscowościach Wielkopolski kwalifikują się do programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090