Inwestycje deweloperskie w Skórzewie

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, tak by ostateczny efekt spełniał najwyższe standardy. Czym wyróżniają się inwestycje deweloperskie prowadzone w Skórzewie przez developera Jandach? Każda inwestycja mieszkaniowa Jandach zaczyna się od wyboru działki. Pod nasze inwestycje deweloperskie wybieramy tylko atrakcyjne tereny budowlane, ulokowane w cichej i spokojnej okolicy. Kolejną cechą wyróżniającą domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach jest najwyższy standard wykończenia. Jest to efekt wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej, zdobywanego podczas realizacji różnorodnych projektów dla osób prywatnych, instytucji państwowych i komercyjnych. Domy w stanie deweloperskim Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na Skórzewo, w której znajdziecie Państwo atrakcyjne i słoneczne domy z ogrodem i mieszkania dwupoziomowe.

Idealna lokalizacja, cicha i spokojna okolica, czyli szeregowce w Skórzewie

Większość osób inwestujących w mieszkanie na kredyt kieruje się przede wszystkim jego lokalizacją i ceną. Mieszkania szeregowe w Skórzewie to doskonałe połączenie tych dwóch wymogów. Nasze mieszkania z ogródkiem są nie tylko tanie, ale także mieszczą się w miejscowości Skórzewo, która ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Cicha i spokojna okolica to wymarzona lokalizacja na dom rodzinny. Obfitość terenów zielonych oraz bliska odległość od Poznania sprawia, że Skórzewo jest chętnie wybierane jako miejsce do życia. Doskonale rozwinięta infrastruktura oraz sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych pozwala na łatwą i szybką łączność z Poznaniem.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy na kredyt w programie Mieszkanie dla Młodych (MDM)

Korzystając z atrakcyjnego systemu dofinansowań Mieszkanie dla Młodych, zakup mieszkania w zabudowie szeregowej staje się realny. Aby trafić w rozmaite potrzeby naszych Klientów, wśród których znajdują się zarówno single, jak i małżeństwa czy rodziny – budujemy funkcjonalne, nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu.

Sprzedaż domów prowadzona pod Poznaniem

Naszym Klientom oferujemy funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej, przytulne mieszkania z ogródkiem lub ciekawe, atrakcyjne mieszkania dwupoziomowe, umożliwiające oryginalną aranżację wnętrza. Jeśli szukają Państwo nowego lokum w świetnej lokalizacji i o wysokim standardzie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawiającą nasze realizacje w Skórzewie, a także innych lokalizacjach w Poznaniu i okolicach.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090