Mieszkania z ogródkiem w Skórzewie pod Poznaniem

Deweloper Jandach proponuje funkcjonalne dwupoziomowe mieszkania z ogródkiem. Znajdują się one w podpoznańskich miejscowościach, takich jak chociażby Skórzewo. To zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum stolicy Wielkopolski. Tutaj można zamieszkać wśród ciszy i zieleni oraz korzystać z rozbudowanej infrastruktury. W Skórzewie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnie, przedszkola, szkoły. To miejsce stworzone do zamieszkania przez rodziny z dziećmi.

Dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej w Skórzewie

Deweloper Jandach to blisko trzydziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej, a zatem i umiejętność tworzenia idealnych przestrzeni do życia. Mieszkania od Jandach są zawsze przestronne, funkcjonalne i przytulne. Każdy domownik znajdzie w nich swój własny kąt – sprzyjający efektywnej pracy, nieskrępowanej zabawie, błogiemu relaksowi. Co ważne, z racji tego, że są to inwestycje deweloperskie z rynku pierwotnego, można je urządzać i aranżować zgodnie z własnym gustem. To przyszli mieszkańcy decydują, co będzie zdobić podłogi, jakie kolory zagoszczą na ścianach, jaka armatura znajdzie się w łazience. Istnieje również opcja dokonania pewnych zmian w już położonej instalacji.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania z ogródkiem nie muszą być drogie

Marzeniem wielu osób jest dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem położone z dala od wielkiego miasta, ale na tyle blisko, aby móc korzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Dzięki inwestycjom mieszkaniowym realizowanym w Wielkopolsce (np. w Skórzewie) przez dewelopera Jandach staje się to możliwe. Inwestycje deweloperskie są dostępne w konkurencyjnych cenach, a na wybrane mieszkania z ogródkiem można otrzymać dofinansowanie do kredytu. Już dziś warto sprawdzić, które z nieruchomości od Jandach kwalifikują się do programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych. Ta oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Mieszkanie z ogródkiem – spełnienie marzeń

Funkcjonalne i tanie dwupoziomowe mieszkania wzbudzają radość u ich właścicieli. Jest ona jeszcze większa, gdyż do nieruchomości przynależą ogródki dające wiele możliwości zagospodarowania. Tutaj z powodzeniem znajdzie się miejsce na rozstawienie grilla, wygodnych mebli ogrodowych, piaskownicy, huśtawek dla dzieci, przydomowych grządek, na jakich będą wzrastać smaczne warzywa lub też klomby z cieszącymi oczy kwiatami.

Zachęcamy do bliższego poznania oferty prezentowanej przez Jandach. Na przestrzeni lat spełniliśmy marzenia wielu ludzi o szczęśliwym zakątku do życia. Teraz pomożemy spełnić Twoje pragnienia o własnym dachu nad głową.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090